Montaż klimatyzacji Piaseczno

Witam wszystkich. Dziś odezwała się do mnie właścicielka jedno z lokali w Piasecznie. Posiada ona zakład fryzjerski i ku mojemu zaskoczeniu już dziś myśli o tym co będzie się działo za kilka miesięcy. Pewnie jest to spowodowane ostatnim gorącym latem i brakiem przygotowania do niego. W każdym razie napisała, że planuje montaż klimatyzacji w swoim lokalu.

Poszukuje ona firmy, która sprawnie wykona montaż instalacji tak, aby nie tracić dnia na przyjmowanie klientów. Ja przyznam szczerze na klimatyzacji się nie znam, więc nie pomogę. Może jednak macie drodzy czytlnicy jakąś sprawdzoną firmę, coby mogła zająć się poprawieniem sytuacji w ciepłych miesiącach w salonie fryzjerskim?

Oczywiście nie omieszkam również sprawdzić oferty w internecie. Mam już swoich faworytów, których wyszukałem po wpisaniu słów w google: „Montaż klimatyzacji Piaseczno„, ale jednak zawsze co polecenie od znajomego to polecenie od znajomego 🙂 Może akurat pokryje się z moim subiektywnym odczuciem po przejrzeniu wielu ofert w internecie.

Liczę na Waszą pomoc – jak zawsze niezawodni czytelnicy 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Montaż klimatyzacji Piaseczno

  1. Łukasz pisze:

    Nie no fryzjer bez klimy latem to jakieś nieporozumienie. Dobrze, ze w końcu się właścicielka zdecydowała na ten krok. Ja chodzę o lat do jednego lokalu i oni również dopiero kilka lat temu zamontowali klimę. Dla klienta było znośnie, ale panie fryzjerki mówiły, że były już na skraju wytrzymałości. My tam jesteśmy przez 30 minut, może dłużej, a one cały dzień. Cały dzień na nogach. Temperatura robi swoje, więc bez klimatyzacji ani rusz!

  2. Marcin - Piaseczno pisze:

    Dokładnie – uważam tak samo jak Łukasz. Zresztą jestem z Piaseczna i chyba wiem, o którym lokalu mowa i powiem szczerze, że nie chodziłem tam, właśnie przez to że było upalnie (latem).
    Znalazłem inny lokal i się do niego przyzwycaiłem. Pod względem ceny drożej od wspomnianego, więc pomyślę nad tym, czy nie wrócę do poprzedniej miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *